Участь для кожного
Наявність відповідної освіти не є визначальною у конкурсної програмі, тому у фестивалі приймають участь як молоді спеціалісти кінематографу, так і непрофесійні, але дуже талановиті та творчі особистості.
Без обмежень
Свої твори представляють студенти не тільки кінофакультетів вищих навчальних закладів України, таких як Київського міжнародного університету, Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого, Київського національного університету культури і мистецтв, Інституту екранних мистецтв імені І. Миколайчука.
Вільне прагнення
А також Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», Києво-Могилянської Академії, Університету Міжнародних Відносин та інших.
Мета та мрія
«Головне – любов до кіно, прагнення розвивати інтелектуальний смак до сучасного вітчизняному кінематографу та бажання навчатися новому», – говорить продюсер фестивалю та голова Союзу Молодих кінематографістів України – Фурдуй Олена. Кожного року членами журі кінофестивалю є представники Національної кіностудії художніх фільмів імені Олександра Довженка та Компанії «Star Мedia».
Українске кіно має бути
Голова журі – Юрій Мінзянов – генеральний продюсер групи компаній «Star Media». «Мы хотим открывать новую волну молодежи, новую кинопоросль, которая потом работала бы, в перспективе, на подъем и развитие украинского кино», – говорить Юрій Мінзянов.
Досягнення часом
Протягом чотирьох років функціонування, Фестиваль став унікальним майданчиком творчих кінопоказів, дискусій, зустрічей молодих кінематографістів зі спеціалістами у галузі кінематографу України та інших держав, творча молодь з різних вузів об’єдналась в знімальні групи та допомагають одне одному у зйомках фільмів, створена база акторів, операторів, режисерів, проводяться до фестивальні зустрічі та інше.
Промоція та відзнаки
Переможці конкурсної програми фестивалю «10 муза», отримали статуетку кінофестивалю та цінні матеріальні призи (монітори, мобільні телефони, планшети, фотооб’єктиві, принтери, сканери та інше). Найкращим учасникам також була надана можливість працевлаштування в провідній компанії кіно- та телеіндустрії «Star Мedia».
Кіно Драйв скрізь
З 2012 року в рамках проведення фестивалю молодого кіно «10 муза» започаткована секція конкурсу музичного відео «КіноДрайв» . Молоді спеціалісти зі всієї країни об’єднались в знімальні групи та за три доби знімають відео кліпи для співаків-початківців. Склад журі склали представники МTV, радіостанції Європа-плюс, провідні музичні продюсери, кліпмейкери та відомі співаки.
Спіймати емоцію
Також з 2013 року в рамках проведення фестивалю молодого кіно «10 муза» введено конкурс для операторів-фотографів та акторів – «Catch Emotion», журі якого стали представники відомих журналів, професійні фотографи та відомі актори.
І це тальки мала частина кіноподій, представлена на фестивалі! Найцікавіше та найактуальніше в українському кіно- та телепросторі чекає на Вас на теренах Фестивалю Молодого Кіно «10 Муза»!