Журі Фестивалю

Юрій Миколайович Юрченко

Заступник начальника зі стратегічного розвитку муніципального “Телеканалу Z”, м. Запоріжжя. Продюсер, редактор, журналіст та ведучий.

Творча біографія

Освіта: Запорізький Національний Технічний Університет, має два дипломи про вищу освіту за спеціальністю фінансист та інженер технолог.

На телебаченні з 2000 року.
Телеканал “Алекс”-  редактор молодіжної редакції. Створення телевізійних проектів: інформаційно-музичні проекти “Саундчек” та “Чорним по білому”
Телеканал “ТВ-Голд” – головний редактор телеканалу.
Телеканал “TV-5”. – ведучий програми «Ранок з», музичний продюсер телеканалу каналу.
Телеканал “Телеканал Z” – Заступник начальника зі стратегічного розвитку,  Ведучий програми – «Черговий по місту»  (прямоефірний проект у форматі “гарячої лінії” з очільникама міста)

Рекордсмен “Книги рекордів України” за найдовший прямий ефір ранкової програми, 26 годин прямого ефіру.
Марафон тривав 94 тисячі 500 секунд,
Для ведення ефіру було залучено: 25 камер, в тому числі – октокоптер, 78 світильників, 10 мікрофонів, 15 плазмових екранів, 197 акумуляторів, 214 метрів шнурів, спожито 1740 кВт / годин,  запис відео «важить» 292 гігабайти,  випито 249 енергетиків,  один співробітник телеканалу за 26 годин пройшов 28 кілометрів або 44 675 кроків, в гостях у провідних побували 170 осіб, в підготовці рекорду взяли участь 160 співробітників телеканалу TV5,  провідні переодягалися 9 разів, в прямому ефірі зроблена одна татуювання

Ведучий фестивалів:

Zaporizhzhia Jazzy  Найатмосферніший музичний фестиваль України.
Перший теплий weekend цієї весни, яскраві музичні відкриття України і супер популярні виконавці. Відкрита головна сцена і закрита камерна сцена, фестиваль вуличної їжі, майстер класи та artist talks. Унікальна локація фестивалю з захоплюючим панорамним видом на острів Хортиця, на могутній Дніпрогес і найкрасивіший розлив річки Дніпро.
Khortytsia Freedom” – KF — два дні злиття різних музичних напрямків в сакральному, історичному та індустріальному центрі країни!

Ведучий наймасштабніших свят у м. Запорожжі – День міста Запоріжжя та інших державних свят.
Лауреат Всеукраїнських музичних фестивалей “Червона Рута”, “Перлини сезону”, “Зоряний дощ”, як учасник гуртів “Хорта” та “Спідвей”.