Журі Фестивалю

Стрельников Олексій Володимірович

Режисер, продюсер, сценарист.

Творча біографія

«Ніколи не знімаю роботи на конкурси спеціально. Якщо в моєму архіві є робота за тематикою, охоче ділюся, щоб глядач побачив. Ні участь в конкурсах, ні перемога на конкурсах не є метою творчості.»

Родився 1972 році у місті Харкові.
1993-1994 – телекомпанія ВІК. Харків. Відеоінженер. Режисер відеомонтажу. Телепрограми, документальні та розважальні телефільми.
1994-2002 Телеканал «Симон», Харків. Відеоінженер, режисер відеомонтажу, режисер телепрограм. (Більше 20 проектів). Селф-промоушен каналу.
1997р – створення власної продакшн-студії Растр.
1998-2003 ТК «Інтер-Харків» – режисер відеомонтажу, продюсер телепроектів. Участь в соціальних проектах. Випуск власних соціальних проектів про права дітей, безпеки руху, людських взаємин, особистісного розвитку та ін.
2003-2007г. Робота в корпорації УПЕК. Створення прес-служби корпорації, інформаційного мікро-холдингу з декількох ЗМІ (газети, радіо, телеканал).

Генеральний продюсер телеканалу «Сигма» м.Лозова. Телепроекти, рекламні ролики та соціальна реклама.

2007р. – Створення власного бренду «STReamline production», під яким об’єдналися консалнінговая група, брендингова компанія, телевізійний Відеопродакшн і поліграфічна компанія-партнер. Роботи зі створення та просування брендів, політичний, особистісний та комерційний консалтинг. (Виробники товарів, торговельні мережі, ін.)

2017- по сьогодення директор ТРК «Оріон» м. Харків. Продюсер проектів.

Участь в конкурсах відеоробіт на Україні:
1999р. 2 місце в антитютюновому всеукраїнському конкурсі соціальної телевізійної реклами. Ролик «Кури далі».
2000р. – участь у всеукраїнському конкурсі UNICEF (соціальної реклами).
2004р. Призові (1 і 2 місце як автор робіт) в конкурсі «Безпечна дорога» до 350-річчя Харкова. Соціальні ролики «Собака» і «Подаруй своєму місту безпечний рух».
2010р Перше місце (режисер, співавтор фільму) всеукраїнського конкурсу «Кращий корпоративний фільм». Стрічка «Один день з життя редакції” 2005.