Журі Фестивалю

Музичук Наталія Володимирівна

Продюсер, режисер, сценарист, заступник генерального директора “КіноДністер”

Творча біографія

Творчою діяльністю почала займатися  з дитячого віку, а більш активно і вагомо з 1996 року, як в театралізованих виставах, хорах так і різноманітних гуртках.

З 1997 по 2001- голова шкільного осередку ВУТ «Просвіта», що переросло в участь у студентське самоврядування, а далі в громадську активність і дієвість на місцевому рівні.

На початках здійснювала творчу діяльність з організації й проведення культурних заходів. Також брала участь в багатьох всеукраїнських, обласних та місцевих конкурсах в якості конкурсантки з вокалу. З 2008 – до сьогодні – солістка аматорського гурту «Орфей» при Бучацькому районному будинку культури.

З 2017 року працюю заступницею генерального директора Тернопільського обласного комунального підприємства «Фірма «КіноДністер», що займається кінопрокатом та аудіо-відео-фото- виробництвом, як художнього так і документального жанру, проморолики з використанням аерозйомки, відеозйомки, анімації, інфографіки та 3D графіки. Підприємство популяризує діячів, культурні, історичні та інші визначні місця і заходи Тернопільщини. Займаюсь організаційною роботою та продюсуванням, в планах багато нових напрямків діяльності. Зокрема, мистецькі проекти в аудіовізуальному виробництві.

Навчаюся в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр» за спеціальністю «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво» освітньо-професійної програми «Продюсерство з аудіовізуального мистецтва та виробництва».

Продюсерка і сценаристка короткометражного історичного відео-коміксу «Мій янгол».
Продюсерка документального фільму «Михайло Галущинський», «Лемки» та багатьох інших проектів пізнавального та промоційного характеру Тернопільської області.
Продюсерка, режисерка та сценаристка різних передач соціального характеру: «Здорова нація», «Своя справа», «Відеовірші», «Фестивальна Тернопільщина», «Соціальні ролики», «УПА – наша пам’ять».
Позитивні досягнення є в співорганізації протягом трьох останніх років Всеукраїнського кінофестивалю «Кінохвиля», співорганізаторка Всеукраїнського дитячого кінофестивалю «Кінохвилька» у 2018 та 2019 роках.
Професійність моєї творчої роботи визнана багатьма грамотами і подяками від Тернопільської обласної ради, Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільського обласного відділу культури, міста Тернополя та кількох районних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування за вагомий вклад у розвиток кінематографії і популяризації Тернопільської області.

Маю значний досвід створення успішних промороликів для органів місцевого самоврядування й інших державних організацій та установ (чи їх підрозділів), освітніх закладів, приватних підприємств.
Наприкінці 2018 року творчий колектив під моїм керівництвом здобув друге місце у Всеукраїнському конкурсі соціальних роликів на тему булінгу.

Керівниця та організаторка конкурсу соціальних роликів серед школярів Тернополя в 2019 році.
2017 – до сьогодні – голова ГО «Об’єднання українок Тернопілля «Яворина». Голова та організатор Всеукраїнських і обласних творчих конкурсів серед молоді.