Журі Фестивалю

Курсик Олександр Васильович

Журналіст, редактор, радіоведучий, директор з стратегічного розвитку ТРК «РИТМ» Рівненської області, викладач факультету журналістики та юриспруденції.

Творча біографія

З грудня 2015 року  по сьогодні – директор з стратегічного розвитку ТРК «РИТМ».
Є автором програми “Свідомий вибір” на телеканалі “Ритм”, а також маю авторську програму на радіо “Ритм” (Люкс-Фм) “Спікер”.
З червня 2008 року по листопад 2015 – штатний кореспондент телеканалу «1+1», власний кореспондент ТСН в Рівненській області.
З травня 2005 по вересень 2006 року – кореспондент служби новин та ведучий на радіо «Край» Рівненської обласної державної телерадіокомпанії.
З жовтня 2006 по листопад 2007 року – журналіст служби новин телекомпанії «Рівне-1». Через рік переведений з служби новин на посаду редактора прямоефірної програми «На часі».

Працював позаштатним кореспондентом на телеканалах «НТН» та «Інтер».

У серпні 2003 році вступив у Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. акад. Степана Дем’янчука, що у місті Рівне, на факультет журналістики. У червні 2008 року закінчив цей заклад і одержав диплом за фахом «магістр журналістики».
У 2009 році став студентом Національного університету водного господарства та природокористуванння, факультет – економічний.  У 2011 році отримав другу вищу освіту за фахом : «економіка підприємства».
З вересня 2008 року викладач в Міжнародному економіко-гуманітарному університеті на факультеті журналістики.
З вересня 2017 викладач в Національному університеті водного господарства та природокористування на юридичному факультеті.