ПРОВЕДЕННЯ МАЙСТЕР КЛАСІВ

Майстер клас
«Основа Режисури. Як робити українське кіно з голлівудським розмахом»
Любомир Левицький – режисер і сценарист фільмів «Штольня», «Тіні не забутих предків», «Селфі паті», засновник проекту «Голлівуд зсередини» і «American House». Уже два роки Левицький живе в Лос-Анджелесі та готується знімати американський трилер про хакерів, криптовалюти і ФБР. У квітні 2007 року на «IV-му Київському міжнародному кінофорумі Україна-2007», який щорічно організовувала компанія Андрія Різоля «ВАВІЛОН», фільм «Штольня» отримав відразу три спеціалізовані премії «25 кадр»: в номінації за «кращий лозунг», за «кращий трейлер» і «кращий постер». У 2007 році Любомир удостоєний диплома за кращу режисуру за короткометражний фільм «20 доларів», на фестивалі «Мобільне кіно» від Djuice. У 2008 році на російському фестивалі рекламних роликів «25 кадр», Любомир отримав друге місце в номінації «Дебютна режисерська робота» і був визнаний кращим режисером-дебютантом телевізійних рекламних роликів в СНД, його рекламний ролик сухариків «Флінт» під назвою «EXTRIM – пачка », де в головній ролі зіграв російський репер Серьога.

Майстер клас
«Сценарій. Основні принципи створення успішного сценарію»
Бабік Андрій Іванович – Автор ідеї, головний автор, співавтор сценарію таких серіалів як – «Поліціянткі», «Карпатський рейнджер», «Розтин покаже», «Нюхач-4,3,2,1», «Опер за викликом 1 і 2», «Прислуга», «Черговий лікар-1», «Портал-Орда», «Скліфосовський-4, 3», «Страх у твоєму домі»,«Вірний засіб»,«Телефон довіри »,«Жіночий лікар». Автор сценарію повнометражного художнього фільму «Івасюк», Співавтор сценарію повнометражного художнього фільму «Лука». Керівник курсу «Створення сценарію серіалу» в кіношколі Star Media. Куратор сценарного відділення в Українській кіношколі (Film.UA). Переможець (разом з Артемом Литвиненко) Національної телевізійної премії «Телетріумф» в номінації «сценарист (сценарна група) телевізійного фільму / міні-серіалу / серіалу). Заступник Голови Громадської Ради при Держкіно України. Президент Гільдії сценаристів України.

Майстер клас
«Продюсер в Україні, просування кіно яке продається»
Артем Гавр. Відзняв понад 100 комерційних проектів – Знімав комерційні проекти в 6ти країнах – Відвідав 18 країн – Мої презентаційні відео принесли боллее 500К $ (рекламні відео про продукт для інвестиційної платформи Kickstarter) – Був офіційним оператором ОМКФ 2018 року – Створив інноваційний продукт для зйомки відео. Був опублікований в 60ти міжнародних топових інтернет ресурсах попередили про відеозйомку. Заснував Відеопродакшн GAVR productions зі студією в центрі Одеси. Так само він засновник курсу – відеохудожник.